Türkçe
  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
 08:20 09:00 Fizik Türk Dili ve Edebiyatı İngilizce Matematik Biyoloji
 09:20 10:00 Fizik Türk Dili ve Edebiyatı İngilizce Matematik Biyoloji
 10:10 10:50 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Felsefe İkinci Yabancı Dil Türk Dili ve Edebiyatı Matematik
 11:00 11:40 Seç Bilim Uygulamaları Felsefe İkinci Yabancı Dil Türk Dili ve Edebiyatı Matematik
 13:00 13:40 Kimya Bilgisayar Bilimi Beden Eğitimi Seç Bilim Uygulamaları İngilizce
 13:50 14:30 Kimya Bilgisayar Bilimi Beden Eğitimi Coğrafya İngilizce
 14:40 15:20 Tarih Matematik Türk Dili ve Edebiyatı Coğrafya Görsel Sanatlar
 15:30 16:10 Tarih Matematik Seç Bilim Uygulamaları Görsel Sanatlar Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
 16:30 17:10 ----- ----- ----- ----- -----
 17:20 18:00[] ----- ----- ----- ----- -----

S.N. Okul no Öğrencinin Adı Soyadı
1 121 Nida UZLAŞAN
2 128 Oğuzhan YOSUNKAYA
3 139 Sena AKKAYA
4 142 Yusuf DİKCE
5 147 Cemre AYDIN
6 151 Berkay İNMEZ
7 155 Zeynep Dilara DEMİRTAŞ
8 159 Melih ATEŞ
9 160 Furkan AKÇA
10 161 Elif TÜRKOĞLU
11 163 Meliha GÖKHAN
12 165 Zeynep KÜÇÜKKESKİN
13 167 İrem Berre ÖZER
14 169 Remzi Burak BOZAN
15 170 Eda BOZDAĞ
16 173 Gülbahar EKİZ
17 175 Semanur ÇAKIR
18 177 Merve Hilal TÜMTÜRK
19 182 Batuhan GEBENLİ
20 184 Sude DÖĞÜCÜ
21 186 Emre ASLAN
22 188 Şevval KAYAOĞLU
23 191 Süleyman YILDIZ
24 192 Selahattin UCUZ
25 196 Barış EĞRİ
26 199 Safiye HARMAN
27 202 Alperen TUTUK
28 204 Gökhan IŞIK
29 206 Meral DEMİRKOPARAN
30 209 Fatih YULAFCI
Öğretmen Adı Ders
EMİNE GÜNEY Coğrafya
HÜSEYİN SÜMER Tarih
M.NECİP ALIŞKAN Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
AHMET ÖKTEN Görsel Sanatlar
İBRAHİM KARACAN Beden Eğitimi ve Spor
SEVCAN GENÇ GEBEŞOĞLU İkinci Yabancı Dil
M.METİN DÖĞÜCÜ Felsefe
ZUHAL CALAYOĞLU Bilgisayar Bilimi
ÖMER ŞEVKİ CİVLEZ Matematik
SELİME SARITAŞ Türk Dili ve Edebiyatı
İSMAİL OTLU Kimya
SÜMEYYA ERTAN Biyoloji
HÜLYA KARACA Fizik
HÜLYA KARACA Seç Bilim Uygulamaları
AHMET BÜYÜKDEĞERLİ İngilizce
18/03/2019 Gün Ortalama:195  Bugün 76 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:34.228.55.57